W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany trafił do aresztu

Niemal trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który jechał wczoraj przez Niwiska. Na jadący całą szerokością jezdni pojazd zwrócił uwagę inny kierowca, który powiadomił Policję.

Dzięki zdecydowanej reakcji świadka, 43-latek odpowie przed sądem.

W środę policjanci interweniowali w Niwiskach, gdzie według zgłoszenia drogą relacji Dobrynin – Niwiska porusza się pijany kierowca. O zdarzeniu powiadomił świadek. Z relacji mężczyzny wynikało, że kierujący oplem poruszał się całą szerokości jezdni, zjeżdżał na pobocza stwarzając zagrożenie dla pieszych. Zgłaszający jechał za oplem, który zatrzymał się obok jednej z posesji w Niwiskach.

Kilka minut później na miejsce przyjechali policjanci, którzy zastali mężczyznę, nadal siedzącego za kierownicą opla. 43-letni mieszkaniec naszego powiatu miał trudności z wyjściem z samochodu. Policjanci poddali go badaniu na stan trzeźwości. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty m.in. kierowania w stanie nietrzeźwości.

Dzięki reakcji świadka, pijany kierowca nie uniknie odpowiedzialności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa