W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

W grudniu odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny

Już 10 grudnia w Mielcu odbędzie się tradycyjny Powiatowy Jarmark Świąteczny. Ruszył nabór dla wystawców, którzy swoją obecnością chcieliby uświetnić to wydarzenie.

Bożonarodzeniowy jarmark jest imprezą, która przez lata zdążyła na stałe wpisać się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w Mielcu. Tylko w ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło 116 wystawców z całego kraju i tysiące odwiedzających, pozwalając przemienić mielecką starówkę w pełne uroku, klimatyczne świąteczne miasteczko. Na Powiatowy Jarmark Świąteczny przyjechali wystawcy z Lublina, Staszowa, Rzeszowa, Białegostoku, Przemyśla, Nowego Targu, Puław, Katowic, Leska, Zakopanego, Buska Zdróju, Częstochowy, Rawy Mazowieckiej, Pińczowa czy Radzynia Podlaskiego.

Do przygotowania swoich stoisk wystawienniczych zachęcamy w szczególności artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje chcące zaprezentować towary i produkty o tematyce bożonarodzeniowej – mówi Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

  1. Warunkiem udostępnienia powierzchni handlowo-wystawienniczej jest dostarczenie Karty Zgłoszenia (online lub stacjonarnie). Karta zgłoszenia jest udostępniona na stronie https://forms.gle/nT2nshUh33ywUn9K9
  2. Przesłanie dowodu wpłaty w terminie do 3 dni od momentu dostarczenia Karty Zgłoszenia.
  3. Dokumenty należy dostarczyć do biura Organizatora:
  • osobiście – Biuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu, ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 (III piętro) w poniedziałek w godz. 7:30 – 16:30, wtorek – czwartek w godz. 7:30 – 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30., nr tel.: (017) 78 00 493 / (017) 78 00 484 lub
  • drogą e-mailową na adres: [email protected] 

Wystawcy mogą wynająć powierzchnię pod stoiska wystawiennicze za opłatą 40 zł/m2. Minimalna powierzchnia do wynajęcia to 2 m2. Organizacja stoiska, jak i jego wyposażenie w całości leży wówczas w gestii wystawcy.

Dysponujemy także 32 miejscami o powierzchni wystawienniczej 3m2, ulokowanymi w drewnianych domkach. Koszt wynajmu 1/2 domku to 170 złotych. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyznaniu „połówek” domków zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271 w tytule przelewu wpisując: „Powiatowy Jarmark Świąteczny 2023, opłata wystawowa + imię i nazwisko / nazwa firmy”. Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu wraz z Kartą Zgłoszenia lub przesłać drogą e-mailową na adres: [email protected] Brak wniesienia opłaty wystawowej będzie skutkować niewpuszczeniem Wystawcy na plac wystawowy.

Wystawcy mogą zgłaszać swój udział w okresie od 17 października do 1 grudnia. W przypadku wyczerpania się powierzchni wystawienniczej Organizator zastrzega sobie jednak prawo do skrócenia okresu naboru.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Powiatowego Jarmarku Świątecznego, w którym znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące imprezy.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są do pobrania poniżej.

Wszelkie pytania można kierować do biura Organizatora: Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (17) 78 00 493, (17)78 00 484 email: [email protected], lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gmina Radomyśl Wielki pozyskała ponad 17 milionów na inwestycje

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa