Slider

Klub Żeglarski Orkan na zaproszenie Leroy Merlin współtworzył piknik dla dzieci bądź bezpieczny na wakacjach. Impreza odbyła się w wejściu do mieleckiego sklepu Leroy Merlin w sobotę 3 czerwca 2017 roku. od godziny 10 do 15.

Klub przygotował dwa stanowiska do wiązania węzłów dla knagi, wyblinki, kotwicznego, cumowniczego i wielu wielu innych. Były panie wizażystki malujące dzieci (dorośli jakoś chętni nie byli) w barwy piratów.

Przez pierwsze dwie godziny uczyliśmy węzłów, żeglarskich opowiadaliśmy o szkoleniach o imprezach na Otałęży. Ratowniczego uczyliśmy wszystkich nie tylko dzieci .

Panie wizażystki ciężko pracowały w studio stylistycznym Pirat’s & Co. efekt był piorunujący – jeszcze tylko kapelusz i Johnny Deep jak żywy. zainteresowanie odwiedzających sklep było dosyć duże a i dbałość o efekt końcowy „make up” też Po dwóch godzinach do pracy przystąpił Krzysztof ratownik medyczny i wciągał do akcji ratowania najmłodszych Nie powiem – byli to pojętni uczniowie. Starsi też „złapani przez Bogdana” z zaciekawieniem uczestniczyli w prelekcji.

Dorośli wysłuchali prelekcji Szukanie serca, sztuczne oddychanie ale też na prośbę zainteresowanych widzów „pokaz na żywym organizmie” Sklep przygotował nagrody dla aktywnych dzieciaków, smaczne krówki, gadżety, koszulki dla dzieci z logo sklepu i napisem warsztaty nurkowe – szkoda że nie żeglarskie. Nasza klubowa Tola też się cieszyła wzięciem Dzieciaki chętnie chciały się zapoznać z optymistem.

Kilkaset osób odwiedziło nasz punkt w sklepie Leroy Merliln w przygotowaniu akcji ze strony Klubu brali udział Tomasz Foltman, Piotr Białek, Piotrek Osiński, Mariusz Wiącek. 

Klubowy Koszałek Opałek. KŻ Orkan

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider