W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video

Piknik Klubu Żeglarskiego Orkan w Leroy Merlin [FOTO, VIDEO]

Klub Żeglarski Orkan na zaproszenie Leroy Merlin współtworzył piknik dla dzieci bądź bezpieczny na wakacjach. Impreza odbyła się w wejściu do mieleckiego sklepu Leroy Merlin w sobotę 3 czerwca 2017 roku. od godziny 10 do 15.

Klub przygotował dwa stanowiska do wiązania węzłów dla knagi, wyblinki, kotwicznego, cumowniczego i wielu wielu innych. Były panie wizażystki malujące dzieci (dorośli jakoś chętni nie byli) w barwy piratów.

Przez pierwsze dwie godziny uczyliśmy węzłów, żeglarskich opowiadaliśmy o szkoleniach o imprezach na Otałęży. Ratowniczego uczyliśmy wszystkich nie tylko dzieci .

Panie wizażystki ciężko pracowały w studio stylistycznym Pirat’s & Co. efekt był piorunujący – jeszcze tylko kapelusz i Johnny Deep jak żywy. zainteresowanie odwiedzających sklep było dosyć duże a i dbałość o efekt końcowy „make up” też Po dwóch godzinach do pracy przystąpił Krzysztof ratownik medyczny i wciągał do akcji ratowania najmłodszych Nie powiem – byli to pojętni uczniowie. Starsi też „złapani przez Bogdana” z zaciekawieniem uczestniczyli w prelekcji.

Dorośli wysłuchali prelekcji Szukanie serca, sztuczne oddychanie ale też na prośbę zainteresowanych widzów „pokaz na żywym organizmie” Sklep przygotował nagrody dla aktywnych dzieciaków, smaczne krówki, gadżety, koszulki dla dzieci z logo sklepu i napisem warsztaty nurkowe – szkoda że nie żeglarskie. Nasza klubowa Tola też się cieszyła wzięciem Dzieciaki chętnie chciały się zapoznać z optymistem.

Kilkaset osób odwiedziło nasz punkt w sklepie Leroy Merliln w przygotowaniu akcji ze strony Klubu brali udział Tomasz Foltman, Piotr Białek, Piotrek Osiński, Mariusz Wiącek. 

Klubowy Koszałek Opałek. KŻ Orkan

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ziiPCatX53k&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa