W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Piłkarski weekend w Piłkarskich Nadziejach

Bogaty w wydarzenia piłkarskie był ostatni weekend dla najmłodszych zawodników trenujących w AP Piłkarskie Nadzieje.

W dwudniowym turnieju „Kraka” w Krakowie zagrali zawodnicy rocznika 2011, którzy w rywalizacji z rywalami z całego kraju odnieśli 10 zwycięstw, zanotowali 2 remisy i doznali 4 porażek, a za rywali mięli ekipy z całego kraju, min. Cracovia, Tarnovia, Sandecja.

Druga drużyna rocznika 2011 w sobotę zagrała w Staszowie, gdzie w pięciu grach wygrała trzy mecze i po razie zremisowała i przegrała. Pozostali chłopcy z tego rocznika w niedzielne przedpołudnie rywalizowali z lokalnym rywalem na boisku „Orlik”.

Świetnie w międzynarodowym turnieju „O Puchar Rotmistrza Pileckiego” w Proszowicach spisali się chłopcy z rocznika 2008. Mielczanie do boju wystawili dwie drużyny, które w końcowym rozrachunku uplasowały się na drugiej i czwartej pozycji.

Do Mielca trafiły też dwie nagrody indywidualne dla Emila  Ziobronia – króla strzelców i najlepszego bramkarza turnieju Kóśmider.Szkoleniowy mecz w Ropczycach z tamtejszym Soccerem rozegrali też zawodnicy rocznika 2012 trenerów Radonia i Juwy.

W półtoragodzinnych zmaganiach wyraźnie lepsi okazali się zawodnicy APPN.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa