W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Piłkarskie Nadzieje brylują w podkarpackich ligach

Do sukcesów mieleckiej Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje, zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Do pucharów i medali na arenie zarówno krajowej jaki i międzynarodowej podopieczni APPN dołożyli tytuły potrójnego mistrza województwa podkarpackiego. Bezkonkurencyjni w rozgrywkach lig orlików i żaków prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej okazali się zawodnicy z roczników 2005, 2006 i 2007, podopieczni odpowiednio trenerów Jacka Cyganowskiego, Pawła Mrozika i Dariusza Szadego.

 

Swoje rozgrywki wygrali też ich starsi koledzy. W rozgrywkach ligi młodzika starszego w grupie C najlepsi okazali się zawodnicy rocznika 2003 trenera Romana Gruszeckiego, a w kategorii młodzika młodszego w grupie C, podopieczni trenera Grzegorza Wcisło z rocznika 2004.

Najmłodsze roczniki rywalizowały poza oficjalnymi rozgrywkami. I tak rocznik 2008 trenera Jacka Juwy wygrał ligę o Puchar Mateusza Cetnarskiego, a rocznik 2009 trenera Marcina Pateraka rywalizację z rówieśnikami w Minimistrzostwach Deichmanna.

W lipcu podopieczni Piłkarskich Nadziei zagrają jeszcze w dwóch dużych turniejach w Finlandii i Danii zwiedzając po drodze Litwę,Łotwę, Estonię i Niemcy, a od sierpnia przygotowywać się będą do kolejnego sezonu. Wszystkich chętnych do spróbowania swoich piłkarskich talentów zapraszają na treningi na Gryfie i Smoczance.

 

[email protected]

 

foto: laczynaspilka.pl

 

 

d1

 

d2

 

e1

 

e2

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa