W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Plantacja konopi indyjskich

Policjanci ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który na działce rekreacyjnej w Woli Mieleckiej, uprawiał konopie indyjskie. Podczas przeszukania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze ujawnili susz roślinny w postaci marihuany.

Podejrzany usłyszał dwa zarzuty, uprawy i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili i zatrzymali mężczyznę, który uprawiał na działce rekreacyjnej konopie indyjskie. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 12 krzewów. Mężczyzna narkotyki miał także w domu. Podczas przeszukania w mieszkaniu w Mielcu, które zajmował 28-latek, policjanci zabezpieczyli susz roślinny w postaci marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzuty uprawy konopii i posiadania narkotyków. 28-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Wobec podejrzanego zastosowywano poręczenie majątkowe na poczet przyszłej kary. Zabezpieczone narkotyki trafią do policyjnego laboratorium, gdzie zostaną poddane badaniu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Policyjna akcja – „Trzeźwy poranek”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa