W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Plenerowe Kino Nieme z muzyką na żywo

Seans plenerowego kina niemego – film „Brzdąc” z Charliem Chaplinem będzie zilustrowany muzyką zespołu „Czerwie”.

To już tradycja, że w jedną z lipcowych sobót Dom Kultury SCK zaprasza na film niemy z muzyką na żywo do Parku Oborskich. Ciepły, lipcowy wieczór, wakacyjny nastrój, atmosfera udanego weekendu, publiczność wygodnie ulokowana w leżakach to atuty tych spotkań. Czego brakuje do tego sielskiego obrazka? Muzyki i lekkiej, zabawnej komedii. W tym roku publiczność obejrzy „Brzdąca” z Charlie Chaplinem (z 1921 roku), a muzykę na żywo zilustruje zespół „Czerwie”, który na swoim koncie ma już sporo takich realizacji, m.in. „Nosferatu – symfonia grozy” (1922), (reż. F.W. Muranau), „Sobotnia Góra”, (reż. Marta Filipiak), „Mumia” (1932) z Borisem Karloffem, „Mania: Historia pracownicy fabryki papierosów” z Polą Negri, „Pan Tadeusz (film 1928), (reż. Ryszard Ordyński), „Metropolis” (1927).

O filmie:

Jeden z najsłynniejszych filmów mistrza kina niemego, Charlesa Chaplina. „Brzdąc” to pełna humoru, a jednocześnie wzruszająca do łez opowieść o miłości i przywiązaniu. Włóczęga znajduje osierocone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Ta decyzja zmienia jego życie na zawsze. Przez pięć lat Włóczęga i mały John tworzą zgrany duet. Jednak pewnego dnia do ich drzwi puka…matka chłopca.

15 lipca, godz. 21, Park Oborskich. 

Organizator – Dom Kultury SCK.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka, online: bilety.kinogalaktyka.pl oraz na miejscu wydarzenia.

* * *

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa