W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Podczas budowy drogi została odkopana amunicja

Blisko 300 sztuk amunicji z okresu II wojny światowej ujawniono podczas budowy drogi na ul. Wojsławskiej w Mielcu.

Na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie od pracownika robót drogowych o tym, że w czasie prac przy budowie drogi została odkopana amunicja. Policjanci zabezpieczyli miejsce znaleziska do czasu przyjazdu i zabezpieczenia ich przez patrol saperski.

W piątek, 22 marca br. przed południem dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu został powiadomiony przez pracownika robót drogowych o tym, że podczas prac przy budowie drogi ujawnił 277 sztuk amunicji. Policjanci zabezpieczali miejsce znalezienia amunicji pochodzącej najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej. Patrol minersko-saperski podjął niebezpieczne przedmioty, które zostaną zdetonowane.

Pamiętajmy!

W przypadku znalezienia niewybuchu należy natychmiast powiadomić o tym Policję. Nie należy dotykać, czy przenosić niewybuchu w inne miejsce. Ważne jest również to, aby do czasu przybycia właściwych służb, zabezpieczyć miejsce znaleziska i nie dopuścić, by inne osoby nieświadome zagrożenia naraziły się na niebezpieczeństwo.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa