W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Poetyckie Walentynki  Mieleckiej Grupy Literackiej

10 lutego 2023 roku w cukierni Pokusa w Mielcu członkowie MGL„Słowo” postanowili uczcić święto zakochanych , zwane potocznie walentynkami. 

Motywem przewodnim spotkania była poezja miłosna, bowiem miłość niejedno ma imię. Swoje wiersze przedstawiali Adam Kopacz, Zbigniew Ortyl, Beata Borowska- Setera, Danuta Rusin, Elżbieta Żuchowska- Pezda, Barbara Sażalska, Aleksandra Piguła, Stenia Krawiec, Ewa Siembida, Henryka Marek i Jolanta Wolak.

W spotkaniu uczestniczył prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej Janusz Chojecki i Barbara Kopacz z Przecławia.  Nie zabrakło wspólnych wspomnień, humoru i piosenek śpiewanych przy akompaniamencie Adama Kopacza, który nie pierwszy raz przygrywał na akordeonie.

To niezwykle urocze spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości właścicielki i pracowników cukierni Pokusa w Mielcu, którym bardzo serdecznie dziękuję za gościnę , pięknie  udekorowaną salę i pyszne ciastka, kawę i herbatę.  

Aleksandra Piguła 

Mielec, 11 luty 2023    

   

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa