W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Policja obchodziła swoje święto

21 lipca w Samorządowym Centrum Kultury obchodzono Święto Policji w Mielcu.

 

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Dalszą część obchodów, jaką była uroczysta akademia zorganizowano w Samorządowym Centrum Kultury. W uroczystościach poza przedstawicielami Policji uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów i kierownictwo instytucji współpracujących z Policją.  

 

W czasie uroczystego apelu policjanci otrzymali odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. Akty mianowania policjanci odebrali z rąk zastępcy Komendanta Wojewódzkiego w Rzeszowie mł. insp. Tadeusza Szymanka oraz Komendanta Powiatowego Policji Jacka Juwy, który dzień wcześniej podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w Łańcucie, został mianowany na stopień nadkomisarza.

 

Podczas uroczystości nadkom. Jacek Juwa podziękował policjantom i pracownikom mieleckiej jednostki za trud i poświęcenie w wykonywaniu obowiązków, a zaproszonym gościom za wkład w działania na rzecz bezpieczeństwa obywateli powiatu mieleckiego, ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz za okazywaną życzliwość i wsparcie.

 

Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła pogratulował wszystkim wyróżnionym, odznaczonym i awansowanym, życząc wielu zawodowych sukcesów, poczucia stabilizacji, satysfakcji i zadowolenia płynących z realizacji powierzonych zadań oraz akceptacji i szacunku społecznego.

 

975798200

 

 

1267637197

 

1319268202

 

1186556950

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa