W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 15 lipca br. na Alei Niepodległości w Mielcu. W wypadku śmierć poniosła 65-letnia kobieta. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt osoby, które posiadają wiedzę lub były naocznymi świadkami zdarzenia, do którego doszło na Alei Niepodległości w Mielcu. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło 15 lipca około godz. 14.30. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault scenic potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. W wyniku zdarzenia 65-letnia kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu – nr tel. 47 82 274 09.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Złote Gody seniorów w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka szkoła Ambasadorem Parlamentu Europejskiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa