W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policja szuka sprawcy zniszczeń elewacji [FOTO]

W czwartek około godziny 14 na Górce Cyranowskiej, w pobliżu bramy portalu, doszło do chuligańskiego wybryku. Według nieoficjalnych informacji do 16-letniego chłopaka z kilkuosobowej grupy podszedł nastolatek narodowości Romskiej i uderzył go w twarz, łamiąc mu 2 zęby.

Sytuacja została zarejestrowana na monitoringu miejskim. Policja informuje, że doszło do nieporozumienia między dwoma nastolatkami, które zakończyło się uszkodzeniem ciała 16-latka. Sprawca został ustalony. Sprawa na podstawie ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich trafiła do Sądu Rodzinnego.

Prawdopodobnie konsekwencją tego zdarzenia było pojawienie się napisów na murach budynków, dwóch przy ul. Biernackiego a jednego przy Al. Niepodległości oraz na zjeżdżalni dla dzieci na Córce Cyranowskiej. Według art. 288 kodeksu karnego, Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Ustaleniem sprawcy zajmuje się policja. Dwa napisy zostały już zamalowane.

Okoliczni mieszkańcy sugerują, że cała sytuacja ma wpływ na znacznie mniejszą liczbę osób przebywających w Parku Leśnym na Górce Cyranowskiej.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa