W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność

W wyniku czołowego zderzenia alfy i opla, do którego doszło w piątek w Przyłęku, dwoje kierujących z obrażeniami trafiło do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

W piątek około godz. 14, dyżurny jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Przyłęku na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875 relacji Mielec – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący alfą romeo, 32-letni mieszkaniec gminy Niwiska, zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku oplem mokka, którym kierował 68-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. W wyniku zderzenia obydwaj mężczyźni z obrażeniami trafili do szpitali. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci. Funkcjonariusze wykonywali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów. Kierującemu alfą została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa