W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Policjanci działali z Radiem Leliwa dla bezpieczeństwa dzieci

Tuż przed 8 rano mieleccy policjanci wraz z dziennikarzem radiowym prowadzili działania „Bezpiecznie dziecko z Radiem Leliwa w drodze do szkoły”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród rodziców jak i dzieci. Działania Policji relacjonowane były bezpośrednio w radiu  i na portalu społecznościowym Facebook.

Wspólne działania Policji i Radia Leliwa polegały na promowaniu bezpiecznej drogi do szkoły wśród dzieci i dorosłych. Akcja zainicjowana przez radio wpisuje się w priorytetowe działania policjantów, którzy we wrześniu szczególnie dbają o bezpieczeństwo najmłodszych.


Do działań mieleccy funkcjonariusze zaangażowali uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rzędzianowicach. Tam przez godzinę 7 rano przeprowadzali kontrole drogowe pojazdów przywożących dzieci do szkoły. Inauguracyjnym punktem było spotkanie policjantów z dziećmi i dziennikarzem Radia Leliwa.

 

hhuh

Funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o tym jak w bezpieczny sposób dotrzeć do szkoły zarówno pieszo jak i rowerem czy samochodem pod opieką rodziców. W czasie spotkania dzieci zostały obdarowane przez dziennikarza Radia Leliwa pojemnikami na kanapki i soczkiem. Przez policjantów zostały wyposażone w opaski odblaskowe.

Działania cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Dla kierujących były przestrogą i okazją do nabycia dobrych praktyk, ponieważ spora część kontrolowanych kierowców popełniła wykroczenie nieprawidłowo przewożąc dziecko w pojeździe.

huhpp

 

t7888

 

y8y9

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Rzeka życia – miłość” – promocja tomiku

Wiadomości Mielec

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa