W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci spotkali się z seniorami

Po raz kolejny policjanci spotkali się z seniorami aby rozmawiać o bezpieczeństwie. Spotkanie w klubie seniora „Pogodna Jesień” było doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

Współpraca z klubami seniora to jeden z wielu elementów działań, jakie prowadzą mieleccy policjanci w trosce o bezpieczeństwo najstarszych mieszkańców naszego powiatu. Cykliczne spotkania odbywające się w klubach seniora dotyczą najczęściej bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ukierunkowane są na uświadamianie słuchaczy na obecnie występujące zagrożenia.

Podczas spotkań omawiane są przykłady oszustw, kradzieży oraz innych przestępstw popełnianych na szkodę osób starszych.

Wczorajsze spotkanie w klubie seniora „Pogodna Jesień”, które odbyło się w domu dziennego pobytu przy ulicy Kocjana w Mielcu, koncentrowało się na bezpieczeństwie osób starszych w ruchu drogowym. Policjantka prowadząca spotkanie omówiła istotne aspekty poruszania się seniorów na rowerach oraz zwróciła uwagę na istotne elementy w kwestii bezpieczeństwa pieszych seniorów.

W spotkaniu wziął udział również przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej PZU, który przekazał seniorom kamizelki odblaskowe, aby byli bardziej widoczni na drodze jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego.

Urszula Chmura KPP Mielec

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa