W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Policjanci w Wadowicach Górnych mają nowy radiowóz [FOTO]

Nowy radiowóz KIA Sportage trafił do policjantów z Posterunku Policji w Wadowicach Górnych. Zakup został sfinansowany ze środków Policji z środków finansowych przekazanych na Fundusz Wsparcia Policji przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego oraz Wójta i Radę Gminy Wadowice Górne. Radiowóz będzie wykorzystywany w działaniach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Wczoraj, Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła oraz Przewodniczący Rady Gminy Wadowice Górne Krzysztof Maciejak przekazali nowy radiowóz dla miejscowego posterunku policji.

W przekazaniu wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Jacek Juwa oraz Kierownik Posterunku Policji w Wadowicach Górnych asp. szt. Krzysztof Kogut wraz z funkcjonariuszami pełniącymi na co dzień służbę w tej jednostce.

Wszyscy zebrani zgodnie potwierdzali, że reaktywacja Posterunku Policji w Wadowicach Górnych była słusznym krokiem na rzecz poprawy bezpieczeństwa, a takie nabytki jak przekazany samochód, stanowią materialną podstawę do skutecznych działań zarówno prewencyjnych jak również w sytuacji bezpośredniego reagowania na wykroczenia.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa