W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Sport

Policjanci wsparli Zimowy Bieg Charytatywny [FOTO]

Już po raz kolejny mieleccy policjanci wsparli Zimowy Bieg Charytatywny. To jego czwarta edycja, a celem było zebranie pieniędzy dla dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu. W inicjatywie, z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, wzięli udział nie tylko policjanci, ale także ich rodziny.

Policjanci już po raz czwarty chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Hotelu Rado do udziału w Zimowym Biegu Charytatywnym. Funkcjonariusze, aby wesprzeć inicjatywę pomocy dzieciom z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu, zebrali drużynę złożoną nie tylko z policjantów, ale także ich rodzin.

Dorośli wystartowali w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów, natomiast dzieci na specjalnie przygotowanej dla nich trasie o długości 200 m.

Pomimo trudnej trasy biegu, wyznaczonej przez mielecką parę biegaczy ekstremalnych – Magdalenę Łączak i Pawła Dybek, szczytny cel i pomocowy charakter imprezy zmobilizowały policjantów. Udział w biegu dał wszystkim poczucie satysfakcji z tego, że pomagają dzieciom.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa