W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci z Baranowa Sandomierskiego zatrzymali sprawcę rozboju

  Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi powiatu wyszkowskiego. Sprawca przebywając w celach zarobkowych w Baranowie Sandomierskim, zaatakował podczas kłótni jednego ze współpracowników.

  Agresywny mężczyzna wielokrotnie uderzył szklaną butelką 45-letniego mężczyznę w głowę, bił go pięściami i okradł. Policjanci zatrzymali sprawcę tuż po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

  W noc sylwestrową, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w Baranowie Sandomierskim pobity został mężczyzna. Jak ustalono, 45-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, został zaatakowany przez jednego ze współpracowników, z którym prowadził montaż paneli fotowoltaicznych na terenie gminy. Podczas spożywania alkoholu, pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni. Agresywny napastnik sięgnął po szklaną butelkę i uderzał nią znajomego w głowę, bił go pięściami po całym ciele, po czym zabrał mu pieniądze.

  Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim, rozpoczęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy przestępstwa. Tuż po zdarzeniu zatrzymali napastnika, który trafił do policyjnego aresztu.

  Okazało się, że to 32- letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W przeszłości był notowany za popełnione przestępstwa. Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut rozboju. Odzyskali też większość gotówki.

  Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty policyjnym dozorem zakazem opuszczenia kraju oraz zakazem kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

  lka
  e-leclerc-mielec
  Navi

  POWIĄZANE POSTY

  Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

  Wiadomości Mielec

  Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

  Wiadomości Mielec

  Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

  Wiadomości Mielec

  Napisz komentarz

  Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa