W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci zapraszają na debatę mieszkańców Borowej

Policjanci we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Borowej oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Rzeszowie organizują spotkanie dla mieszkańców gminy Borowa, a w szczególności dla seniorów. Funkcjonariusze serdecznie zapraszają mieszkańców gminy w najbliższą niedzielę 18 listopada o godz. 17.30 do GOK Borowa.

Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa we współpracy z dyrektorem GOK w Borowej Agnieszką Adamczyk oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Rzeszowie, który reprezentuje dyrektor Janusz Stachowicz, zapraszają wszystkich mieszkańców na spotkanie w najbliższą niedzielę o godz. 17.30 w GOK w Borowej.

Spotkanie z mieszkańcami rozpocznie się koncertem z okazji Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pt. „Pieśń Ojczysta”. Po zakończeniu koncertu policjanci rozpoczną debatę z mieszkańcami gminy. Do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ. Seniorze przyszedł czas na zmiany” szczególnie zapraszamy seniorów.

Podczas debaty policjanci wydziału ruchu drogowego mieleckiej komendy omawiać będą problematykę bezpieczeństwa seniorów w przestrzeni drogowej. Ratownik medyczny omówi tematykę pierwszej pomocy przedmedycznej ukierunkowanej w szczególności na pomoc osobom w podeszłym wieku. Podczas debaty zostaną także poruszane kwestie oszustw popełnianych na szkodę osób starszych.

Opaski odblaskowe dla wszystkich uczestników debaty przekaże Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie, który również zabierze głos w kwestii poczucia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańców naszego powiatu.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa