W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm młodym kierowcom.

Policjanci mieleckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym. Przekroczyli oni prędkość w miejscach wskazanych przez mieszkańców, jako miejsca niebezpieczne na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci skrupulatnie weryfikują zgłoszenia oznaczane na mapie. W efekcie takich działań funkcjonariusze mieleckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Przedwczoraj w Chorzelowie policjanci zatrzymali do kontroli pojazd seat inca, którym kierował 22-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h i został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali także prawo jazdy kierującemu. Następnie starosta wyda postanowienie o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

Także wczoraj w Dulczy Wielkiej na ulicy Dąbrowskiej funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu oplem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 80 km/h jadąc w terenie zabudowanym z prędkością 130 km/h. Kierujący to 25-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. Młody mężczyzna również straci prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

KPP Urszula Chmura

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa