20 sierpnia 2018, 20:06
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców pobicia 32-letniego mężczyzny na ulicy Dąbrówki w Mielcu. Do zdarzenia doszło 17 lutego w nocy, podczas gdy pokrzywdzony wracał do domu od znajomych. Sprawcy usłyszeli zarzut pobicia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Mieleccy funkcjonariusze pracowali nad sprawą pobicia 32-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony zawiadomił Policję o tym, że wracając do domu od znajomych został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy kopali go i bili po całym ciele. Relacjonując zdarzenie poinformował, że sprawcy zaatakowali go bez powodu, wybierając go jako przypadkową ofiarę. 32-letniego mieszkańca Mielca z obrażeniami przetransportowano z miejsca zdarzenia do szpitala.

Kilkanaście dni później policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Mielca w wieku 19 i 20 lat. Funkcjonariusze przesłuchali zatrzymanych. Na podstawie zebranego materiału dowodowego dwóm z nich przedstawiono zarzut pobicia pokrzywdzonego. Mężczyźni częściowo przyznali się do zarzutów. Podczas przesłuchania tłumaczyli, że doszło między nimi a pokrzywdzonym do sprzeczki, którą on sam sprowokował, a następnie podczas kilkuminutowej szarpaniny zadawali sobie uderzenia.

Policjanci prowadzą w tej sprawie dalsze czynności, które pomogą wyjaśnić dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia. Podejrzanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Urszula Chmura

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja