W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zatrzymali włamywaczy na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców województwa świętokrzyskiego, którzy dopuścili się kilku włamań na terenie naszego miasta. W ubiegłym tygodniu mężczyźni przyjechali ponownie na teren Mielca, zostali zatrzymani. Obaj usłyszeli już zarzuty.


Dyżurny mieleckiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że kilku mężczyzn próbuje wejść na teren stacji diagnostycznej w centrum miasta. Na miejsce skierowany został policyjny patrol.

Na widok radiowozu mężczyźni znajdujący się w pobliżu stacji, rozbiegli się. Policjanci po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn. Zatrzymani to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Mają 24 i 26 lat.

Policjanci ustalili, że mężczyźni mają na swoim koncie kilka innych włamań na terenie Mielca. Przez ostatni tydzień podejrzani włamywali się do stacji diagnostycznych w rożnych częściach miasta, kradnąc głównie pieniądze.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzuty podejrzanym. Mężczyźni włamali się do 4 punktów, kradnąc łącznie blisko 20 tysięcy złotych.

Podejrzani przyznali się do włamań. Znani są policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Na wniosek policji mielecka prokuratura zastosowała wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakaz opuszczania kraju.

 

iiiippp

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa