W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjant uratował życie mężczyźnie

Policjant z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim w czasie wolnym od służby uratował człowieka, który leżał nieprzytomny w rowie z głową zanurzoną w wodzie. Policjant wydostał mężczyznę z wody, udrożnił jego drogi oddechowe, dzięki czemu ten odzyskał oddech. Szybka i skuteczna reakcja policjanta uratowała życie 69-letniemu mieszkańcu Żarówki.

 

Wczoraj, funkcjonariusz zespołu prewencji Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim w czasie wolnym od służby na terenie swojej posesji usłyszał wołanie o pomoc. Nie zawahał się ani chwili, pobiegł na ratunek. Na miejscu zastał dwóch mieszkańców Żarówki, którzy idąc drogą zauważyli leżącego w rowie mężczyznę, z głową zanurzoną w wodzie.

Policjant natychmiast wyciągnął nieprzytomnego, nie dającego oznak życia mężczyznę z wody. Ten człowiek nie oddychał. Funkcjonariusz udrożnił drogi oddechowe z mułu i ułożył go w bezpiecznej pozycji. Mężczyzna po chwili odzyskał oddech. 

Zanim karetka pogotowia dotarła na miejsce, 69-letni mężczyzna odzyskał przytomność. Szybka reakcja funkcjonariusza uratowała życie mieszkańcowi Żarówki. Załoga karetki pogotowia zabrała mężczyznę do mieleckiego szpitala.

 

z7183966Q,Karetka-pogotowia

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa