W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policyjna akcja „Trzeźwość” zakończona ujawnieniem jednego pijanego kierowcy

Mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Głównym celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Podczas dwudniowej akcji, funkcjonariusze skontrolowali ponad 450 kierujących. Niestety, spośród wszystkich kontrolowanych, 1 wykazał się brakiem odpowiedzialności decydując się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

W piątek i sobotę, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości ponad 450 kierujących. Podczas działań ujawnili 1 kierującego, który zdecydował się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa