W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Poszukiwani lekarze do stwierdzania zgonów

Powiat Mielecki poszukuje wykonawcy świadczenia usługi w postaci stwierdzenia zgonu i jego przyczyny oraz wystawienia karty zgonu osobom zmarłym na terenie Powiatu Mieleckiego.

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na stwierdzeniu zgonu i jego przyczyny oraz wystawianiu karty zgonu w sytuacjach, o których mowa w ustawie z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych.

Usługa, która będzie zlecona przez Zamawiającego, dotyczy wyłącznie sytuacji, kiedy do stwierdzenia zgonu, wystawienia aktu zgonu i ustalenia jego przyczyny nie są zobowiązane inne osoby zgodnie z zapisami ww. ustawy i rozporządzenia. Będzie realizowana w granicach administracyjnych Powiatu Mieleckiego, na podstawie wezwania Komendy Powiatowej Policji, innych upoważnionych instytucji lub, w wyjątkowych sytuacjach, na wezwanie Zamawiającego.

Szczegóły zapytania ofertowego dostępne są pod adresem:
http://bip.powiat-mielecki.pl/zamowienia-publiczne-ponizej-30000-euro/swiadczenie-uslugi-w-postaci-stwierdzenia-zgonu-i-jego-przyczyny-163.html.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa