W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Poszukiwania siedemnastolatka szczęśliwie zakończone

Policjanci odnaleźli 17-latka, który w środę wieczorem oddalił się z domu. Kiedy poszukiwania na własną rękę nie przyniosły rezultatu, rodzina powiadomiła Policję.

Wczoraj przed południem w Cmolasie, przemoczonego i wyziębionego chłopca znaleźli policjanci ruchu drogowego. 17-latek trafił do szpitala. zdjęcie radiowozu.

Wczoraj około godz.2, policjanci otrzymali informację o zaginięciu 17-letniego mieszkańca gminy Cmolas. Z przekazanych informacji wynikało, że w środę około godz. 19, chłopiec wyszedł z domu. Zaniepokojeni bliscy, najpierw szukali go na własną rękę ale kiedy poszukiwania nie przyniosły rezultatu powiadomili Policję. Od momentu zgłoszenia policjanci rozpoczęli poszukiwania chłopca patrolując rejon Cmolasu i okolicznych miejscowości. Wczoraj około godz. 10, patrol policjantów ruchu drogowego zauważył 17-latka w rejonie zabudowań graniczących z terenami leśnymi w Cmolasie. Chłopak nie posiadał widocznych obrażeń, ale nie miał obuwia, był przemoczony i wyziębiony.

Decyzją lekarza został przetransportowany do szpitala.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa