W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Poszukiwany listem gończym mieszkaniec gminy Przecław odnaleziony przez policjantów

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli celem odbycia kary za popełnione przestępstwo. Mężczyzna schował się przed policjantami w szafie w swoim domu. Po zatrzymaniu został doprowadzony do zakładu karnego.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego realizując list gończy wydany przez sąd, zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Przecław. Kiedy policjanci pojawili się na jego posesji mężczyzna ukrył się. Funkcjonariusze weszli do domu, gdzie po chwili, słysząc dźwięki dobiegające z jednego z pokoi znaleźli mężczyznę w szafie. Mieszkaniec gminy Przecław miał nadzieje, że chowając się przed policjantami uda mu się uniknąć kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Mieleccy policjanci w ubiegłym roku zrealizowali 250 spraw poszukiwawczych, wszczętych za osobami ukrywającymi się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Większość tych spraw dotyczyła  realizowania nakazów doprowadzenia osób, ustalania miejsca pobytu oraz poszukiwania osób w związku z wydanymi za nimi listami gończymi.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa