W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Poszukiwany Mariusz Kędzior [AKTUALIZACJA]

Poszukiwany się odnalazł.


Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, prowadzą poszukiwania za zaginionym 27-letnim Mariuszem Kędziora.

Mężczyzna w dniu 06.03.2019 roku wyszedł z domu z zamiarem udania się busem do Rzeszowa na uczelnię. 27-latek nie dotarł na zajęcia, jak również nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 171-175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie proste ciemne, oczy ciemne. Ubrany był: w kurtkę koloru granatowo-niebieską z kapturem, spodnie typu jeans koloru ciemnego, buty typu adidas koloru ciemnego. Może posiadać ze sobą plecak koloru czarnego z żółtym napisem nike.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. (017) 58-45-327 (w godz. 7.30 – 15.30) lub (017) 58-45-310.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa