W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Poszukiwany trzema listami gończymi 23- latek zatrzymany w Padwi Narodowej

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości ponad rok czasu. Dzięki determinacji policjantów najbliższe 4 lata spędzi w więzieniu.

Mieleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania od ponad roku. W 2023 roku za mężczyzną został wydany pierwszy list gończy przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i doprowadzenie do zakładu karnego celem odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności. Kolejne listy gończe zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sąd Rejonowy w Mielcu. Pomimo iż 23-latek często zmieniał miejsce zamieszkania to dzięki determinacji i dobremu rozpoznaniu kryminalnych, wczoraj na terenie gminy Padew Narodowa został zatrzymany, gdy wracał do domu, w którym aktualnie się ukrywał.

Za liczne przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, kradzieże i włamania, 23-latek najbliższe cztery lata spędzi w zakładzie karnym

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa