W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Nowy Wojewoda odwiedził PZL Mielec

Teresa Kubas-Hul, nowy Wojewoda Podkarpacki odwiedził Polskie Zakłady Lotnicze.

Pani wojewoda spotkała się z przedstawicielami zarządu PZL Mielec. Spotkanie było okazją do przedstawienia aktualnej działalności PZL Mielec oraz planów rozwoju spółki, a także rozmowy o potencjalnej modernizacji mieleckiego lotniska, która jest niezbędna do rozwoju PZL w kierunku samolotów odrzutowych.

Prezes PZL Mielec Janusz Zakręcki opowiedział o inwestycjach i kontraktach, jakie zostały zrealizowane w Mielcu w przeciągu ostatnich lat. Duże wrażenie na wojewodzie wywarła hala montażu ostatecznego, gdzie zobaczyła nowoczesną linię produkcyjną śmigłowca S-70i Black Hawk.

PZL Mielec to jeden z największych pracodawców na Podkarpaciu, a także największy eksporter sprzętu zbrojeniowego spośród wszystkich firm Doliny Lotniczej, obejmującej swym zasięgiem południowo-wschodnią Polskę.  Cieszę się, że mogliśmy przybliżyć pani wojewodzie naszą historię, aktualną ofertę produktową, działalność na rzecz wspierania lokalnej społeczności oraz plany rozwojowe. –  powiedział Janusz Zakręcki, Prezes i Dyrektor Naczelny PZL Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa