W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Powiatowy Jarmark Wielkanocy już 2 kwietnia!

Pod honorowym patronatem Starosty Zbigniewa Tymuły w niedzielę, 2 kwietnia, odbędzie się Powiatowy Jarmark Wielkanocny w Borowej.Wydarzenie to na stałe wpisało się już w wiosenny kalendarz powiatowych imprez.

Organizacją tradycyjnego, poprzedzającego Wielkanoc spotkania, jak co roku zajął się Wójt Gminy Borowa wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Znaczną rolę w przygotowaniu wydarzenia przypisać należy również zaproszonym do współpracy stowarzyszeniom i kołom gospodyń wiejskich, które podzielą się z gośćmi świątecznymi przysmakami, a także grupom artystów corocznie prezentującym na jarmarku dorobek lokalnego rękodzielnictwa.

Wszystkiemu, co przygotują na tegoroczny kiermasz, przyglądać się będzie można pośród kilkunastu przygotowanych specjalnie na jarmark stoisk. Jak zapowiadają organizatorzy, na gości przybyłych do Borowej w niedzielę, 2 kwietnia, czekać będzie również rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „Święcone na jaja” oraz szereg występów artystycznych. Na scenie zaprezentują się m.in. Młodzieżowa Kapela Ludowa Borowiacy, Chór Cantus Gaudium, Zespół Tańca (in)FAMOUS.

Początek jarmarku zaplanowano na godzinę 15.30.

 

 

Zobacz też...