W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

Powiatowy konkurs plastyczny „U Jasia i Małgosi” rozstrzygnięty!

24 października 2016 roku odbyło się posiedzenie komisji przyznającej nagrody w powiatowym konkursie plastycznym „U Jasia i Małgosi”.

Konkurs zorganizowany został przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Jadwigi Królowej oraz „Stowarzyszenie DLA WAS” w ramach VIII edycji akcji „CAŁY POWIAT CZYTA Z DZIEĆMI”.

Na konkurs wpłynęło 519  prac plastycznych z 39 placówek z terenu powiatu mieleckiego. Komisja oceniająca prace przyznała 46 nagród  indywidualnych w dwóch kategoriach i jedną nagrodę zbiorową. Członkowie jury zwracali uwagę na samodzielność wykonania prac, nawiązanie do tematu, estetykę i ogólny wyraz artystyczny.

Wręczenie nagród odbędzie się 24 listopada 2016 roku w SOSW w Mielcu podczas uroczystego spotkania w ramach akcji „Cały Powiat czyta z Dziećmi”. Do udziału w nim zostaną zaproszeni laureaci z opiekunami oraz grupy uczniów z placówek edukacyjnych.

 

Konkurs plastyczny jest częścią projektu „CAŁY POWIAT CZYTA Z DZIEĆMI –   U Jasia i Małgosi” realizowanego przez „Stowarzyszenie DLA WAS” ze środków Powiatu Mieleckiego.

 

Lista laureatów znajduje się na stronach internetowych organizatorów:

http://www.powiat.mielec.pl/soswmielec/

http://www.stowarzyszeniedlawas.republika.pl/

 

klll

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa