W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Powstaje twierdza w Mielcu? FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź 1 : 0 [FOTO, VIDEO]

Dziś na stadionie im Grzegorza Laty Stal w zaległym meczu Ekstraklasy gra z Łódzkim ŁKS-em, który jest na ostatnim miejscu w tabeli. Pięć bramek w meczu, jedna uznana.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a ŁKS Łódź to zdecydowana przewaga biało-niebieskich. Stwarzali wiele sytuacji bramkowych. Już w 7 minucie do siatki Łodzian trafił Ilia Shkurin, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Co nie udało się w 7 minucie, to po paru minutach Shkurin ponownie strzelił gola, jednak sędzia liniowy podniósł horagiewke sygnalizując pozycję spaloną, jednego z zawodników Stali.

Do trzech razy sztuka pokazał Shkurin i w końcu strzelił gola, który został uznany za prawidłowy. ŁKS próbował swoich sił w kontrach, których nie było dużo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Druga połowa meczu to zdecydowane ataki ŁKS. Stal próbowała swoich sił w kontratakach i stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych jednak strzały nie znalazły drogi do bramki. Stal później cofnęła się oddając pole gry ŁKS. W 61 minucie padła bramka wyrównująca jednak nie została ona uznaną.

W 67 i w 81 minucie sytuacja się powtórzyła i bramka wyrównująca nie padła. Mecz do końca toczył się pod dyktando ŁKS. W 90 minucie za drugą żółtą kartkę, czerwoną zobaczył obrońca Stali Pingot. Po tym Stal broniła się i wyszła z tej obrony zwycięsko wygrywając cały mecz wynikiem 1:0

FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź 1 : 0

Bramka Ilja Szkurin (27′)

Kartki:  Żółte  40. Pingot (SMI), 70. Szkurin (SMI) – 69. Balić (LKS), 70. Mammadov (LKS) 

Czerwona:  90+1 Pingot (SMI)

Stal Mielec:

 Kochalski – Pingot, Matras, Esselink – Jaunzems (90. Gerstenstein), Guillaumier (75. Ferreira Santos), Wlazło, Getinger – Strzałek (62. Wołkowicz), Domański – Szkurin (75. Meriluoto).
Rezerwowi: Jałocha – Ehmann, Wolsztyński, M. Stępień.

ŁKS Łódź: 

Bobek – Szeliga (70. Młynarczyk), Mammadov, Flis, Durmisi – Ceijas (61. Ja. Letniowski) – Pirulo (46. Dankowski), Ramirez, Mokrzycki, Balić (90. Głowacki) – Jurić (46. Janczukowicz).
Rezerwowi: Kołba – Gülen, Louveau, Koprowski.

Sędzia: Sebastian Krasny (Kraków)

Widzów 5673

YouTube player

Z płyty boiska

Portalowi W cieniu jupiterów klub wycofał akredytacje bez podania przyczyny. Prezes Klimek przekazał że jest to sprawa działu marketingu, który nie odpowiada na pytanie, dlaczego. Po wielu latach promowania darmowego Stali Mielec przyzwoitość nie pojawiła się.

YouTube player

I po meczu

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa