W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pożegnanie Dyrektor ds. Lecznictwa w mieleckim pogotowiu lek. Agnieszki Słockiej

Starosta mielecki Stanisław Lonczak wspólnie z wicestarostą Andrzejem Bryłą wzięli udział w pożegnaniu dotychczasowej Dyrektor ds. Lecznictwa w mieleckim pogotowiu, lek. Agnieszki Słockiej.

Lek. Agnieszka Słocka, która przez dwa lata pełniła w Pogotowiu Ratunkowym w Mielcu funkcję Dyrektora ds. Lecznictwa, otwiera nowy rozdział swojej drogi zawodowej, żegnając się jednocześnie z mielecką stacją.

Podczas uroczystego spotkania zamykającego tę część jej kariery zawodowej, nie ukrywała, że czuje się związana z tym środowiskiem i ma nadzieję na dalszą współpracę, choć zapewne już w innej formie. O życzliwość, wsparcie merytoryczne i zachowanie najlepszych wspomnień prosił dr n. med. Grzegorz Gałuszka, dyrektor Pogotowia, doceniając jednocześnie wielki wkład lek. Agnieszki Słockiej w rozwój Pogotowia w Mielcu.

W trakcie uroczystych podziękowań, Stanisław Lonczak, Starosta Powiatu Mieleckiego zauważył, że dyrektor pełniła swoją funkcję w bardzo trudnym czasie. Podkreślił jednak, że zarówno dyrekcja, jak i pracownicy poradzili sobie jednak z wielkimi wyzwaniami, w czasie pandemii nieprzerwanie służąc pacjentom.

Wkład lek. Agnieszki Słockiej w walkę z pandemią docenił także Andrzej Bryła, Wicestarosta Powiatu Mieleckiego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa