W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Pożegnanie mieleckich funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę

W Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu podczas uroczystej zbiórki odbyło się pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Andrzeja Swóła oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Piotra Płotnikiewicza. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele związków zawodowych, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy cywilni mieleckiej komendy.

Podczas piątkowej uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, komendant nadkom. Jacek Juwapożegnał odchodzących na emeryturę I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu mł. insp. Andrzeja Swółaoraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Piotra Płotnikiewicza. Komendant nadkom. Jacek Juwa w swoim przemówieniu podziękował emerytom za profesjonalizm, poświęcenie oraz realizację zadań służbowych na wysokim poziomie.

Uczestnicy zbiórki nie kryli wzruszenia podczas przemowy odchodzącego na emeryturę mł. insp. Andrzeja Swóła, który podziękował współpracownikom za każdy dzień służby. Zaznaczył przy tym, że pracował ze wspaniałymi ludźmi i choć czasami bywały trudne chwile, każdy problem udało się wspólnie rozwiązać. Do podziękowań dołączył się asp. szt. Piotr Płotnikiewicz, który w kilku zdaniach wysoce ocenił współpracę z funkcjonariuszami oraz pracownikami mieleckiej komendy.

Podczas spotkania Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KPP Mielec asp. szt. Waldemar Bernat wręczył Medale Krzyża Niepodległości za zasługi patriotyczne oraz działalność na rzecz Związków Zawodowych siedmiu policjantom Komendy Powiatowej Policji w Mielcu na czele z Komendantem nadkom. Jackiem Juwą.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni mieleckiej komendy obu emerytów wspominać będą jako profesjonalistów w policyjnym fachu, wymagających, ale równocześnie dobrych i kompetentnych przełożonych, którzy swoją postawą dawali przykład, jak należy realizować obowiązki służbowe.

Zobacz też...