W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pożegnanie Zimy – Powitanie Wiosny!

Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym on-line pt. „Wiosenny Zawrót Głowy”. 

– Wiosna to niewątpliwie jedna z piękniejszych pór roku. Po zimowym śnie, świat budzi się do życia, które staje się bardziej barwne i weselsze. Taki stan rzeczy wielokrotnie był natchnieniem dla artystów, dlatego pomimo panującej epidemii postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym każdy mieszkaniec naszej Gminy będzie mógł zaprezentować swoją plastyczna wizję „Wiosennego Zawrotu Głowy” – przekazuje Józef Piątek Wójt Gminy Mielec. 

Główne cele konkursu to doskonalenie warsztatu plastyczno-technicznego, rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz umiejętności plastycznej interpretacji świata oraz zjawisk zachodzących w przyrodzie, rozwijanie wyobraźni, kreatywności, abstrakcyjnego myślenia, a także wychowanie poprzez uwrażliwianie na odbiór estetyczny otaczającej przyrody. W artystycznych zmaganiach może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Mielec, który ukończył 5 lat.  

Ze względu na stan epidemii, konkurs odbędzie się w o formule on-line. Na zdjęcia i skany prac plastycznych chorzelowski Ośrodek czeka do 24 marca br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Warunkiem niezbędnym do udziału w Konkursie jest zapoznanie się z regulaminem dostanym na stronie https://kultura.gmina.mielec.pl/regulaminy1/Regulamin%20Konkursu%20Plastycznego%20on-%20line%20wiosenny%20zawrot%20g%C5%82owy.pdf

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Most gotowy w Dulczy Wielkiej

Wiadomości Mielec

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa