W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Materiały video

Prezydent odwiedził Mielec oraz fabrykę pojazdów elektrycznych MELEX [FOTO, VIDEO]

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził dziś fabrykę pojazdów elektrycznych MELEX w Mielcu. Prezydent zwiedził zakład, spotkał się z jego pracownikami, jeździł też jednym z pojazdów po terenie zakładu.

W XV edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP firma Melex została uhonorowana nagrodą w kategorii Międzynarodowy Sukces. Prezydent Andrzej Duda wręczył statuetki laureatom 16 listopada 2017 r. podczas „Kongresu 590” w Rzeszowie.

Firma Melex zaprezentowała swoje pojazdy w Pałacu Prezydenckim podczas uroczystości wręczenia przez Prezydenta Andrzeja Dudę nominacji do Kapituły XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP 19 czerwca 2018 r.

Efektem ponad 40-letniej działalności firmy Melex jest bogata oferta pojazdów elektrycznych podzielonych na trzy główne kategorie: pojazdy pasażerskie, bagażowe i specjalne.

Według nieoficjalnych informacji w spotkaniu z Prezydentem brały udział tylko wybrane lokalne media, które zostały zaakceptowane przez władze.

Później w Pałacu Oborskich Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami samorządu i społeczności lokalnej.

 

Fot. Krzysztof Sitkowski KPRP

A tak wyglądał przejazd kolumny BOR z Prezydentem Andrzejem Dudą przez Mielec.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3I4QYlYiTTE&feature=youtu.be&w=925&h=520]
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

„Niemego kina” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piknik w Melexie [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa