W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

PREZYDENT WRĘCZYŁ PUCHARY NA XIII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ponad 280 par z całej Polski wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca. Turniej został zorganizowany przez Szkołę Tańca ELIDA we współpracy z  Urzędem Miejskim, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  i Spółdzielczym Domem Kultury MSM.

Wielkie „Święto Tańca” odbyło się 20 marca br w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu. Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba oraz widzowie obecni na wydarzeniu mogli podziwiać tancerzy w takich tańcach jak między innymi: foxtrot, quickstep, sambę czy jive’a.

Turniej tańca został przeprowadzony w trzech blokach tanecznych, w których kategorie wiekowe oraz poziom klas tanecznych były bardzo urozmaicone. Jak zwykle najbardziej widowiskowa była gala taneczna, w której rywalizowały pary młodzieżowe i dorosłe. Wszyscy kochający taniec mogli podziwiać kunszt sztuki tańca par klasy tanecznej C i B oraz doskonałe kreacje tancerek.

Zmagania taneczne uczestników zakończyły się późnym wieczorem, organizatorzy nie mają wątpliwości, że wydarzenie z roku na rok nabiera coraz większego prestiżu. Świadczą o tym chociażby pary które licznie przyjeżdżają na turniej z całego kraju.

Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba wręczył wygranym puchary i życzył wszystkim tancerzom biorącym udział w turnieju dalszych sukcesów oraz awansu do wyższych klas mistrzowskich.

 

IMG_8162-1024x683

 

      Joanna Szteliga UM 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa