W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Przełożył droższe żarówki do opakowań tańszych produktów

Policjanci przedstawili zarzut 63-letniemu mężczyźnie, który dokonał oszustwa w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Mielca. Podejrzany, droższy towar wkładał do opakowań z tańszych produktów. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo, mimo że straty powstałe w wyniku oszustwa to kilkanaście złotych.

Policjanci wyjaśniali sprawę dwóch oszustw, których dopuścił się 63-letni mieszkaniec Mielca. Jak wynika z zawiadomienia przedstawicieli sklepu, mężczyzna w lipcu i sierpniu przełożył droższe żarówki do opakowań tańszych produktów. Wyłudził w ten sposób kilkanaście złotych. Na gorącym uczynku został ujęty przez ochronę sklepu, po czym przekazany policjantom.

Zebrany materiał dowodowy, w tym nagrania z monitoringu, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut oszustwa. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Warto zwrócić uwagę, że choć wartość oszustwa to kwota zaledwie kilkunastu złotych, wiąże się jednak z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa oszustwa.

DCIM/100MEDIA/DJI_0030.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa