W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Przez Rzędzianowice jechał 116 km/h. 2 tys zł mandatu dla 18-latka

18-letni kierowca hondy, zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 66 km/h.

Mężczyzna, jechał przez miejscowość Rzędzianowice z prędkością 116 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Wczoraj, po godz. 20, policjanci ruchu drogowego mieleckiej drogówki zatrzymali do kontroli hondę. Kierowca pojazdu jechał przez miejscowość Rzędzianowice z prędkością 116 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. 18-letni mieszkaniec Szczucina stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 2000 zł i 14 punktów karnych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa