W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Ratownicy medyczni na podium Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty

Za nami XII Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar  Starosty Powiatu Mieleckiego, w którym laur zwycięstwa wywalczyła drużyna Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu!

W budynku Szkoły Podstawowej nr 7 zmierzyły się drużyny: Pogotowia Ratunkowego, Policji, Straży Pożarnej, PZL Mielec, Leara, ponadto Prawnicy oraz Powiat Mielecki.  Już po zmaganiach dyrektor stacji pogotowia dr n. med. Grzegorz Gałuszka spotkał się z przedstawicielami zwycięskiej drużyny, by pogratulować sukcesu.

️Dyrektor gratuluje zwycięzcom!   

 – Rzeczywiście wcześniej było już drugie i trzecie miejsce, ale choć to chyba nasza siódma edycja, tzn. dla tej drużyny, to pierwszego miejsca jeszcze nie było. Taki start wymaga jednak trochę wysiłku, treningów, trzeba się wcześniej poruszać, żeby potem na boisku być sprawnym, ale jest satysfakcja – mówi rat. med. Adrian Magda, kapitan drużyny.  – Jest to mój drugi udział w tym Turnieju. Poziom był wysoki, ale można się też było rozerwać, dobrze pobawić. Dyrekcja wspiera, kibicuje, więc jest też motywacja – mówi rat. med. Dawid Kurzyna. ️ Turniej to okazja do sportowej integracji środowisk, które często ze sobą na co dzień współpracują, ale też motywacja do ruchu i dbania o formę, która np. dla ratowników medycznych, policjantów czy strażaków (oczywiście nie tylko) jest szczególnie ważna.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczennica ZSE wyróżniona w policyjnym konkursie

Wiadomości Mielec

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa