W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Mistrzostwa Polski U19 w futsalu. Turniej odbędzie się w Mielcu

Dzisiaj w Warszawie w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie turnieju finałowego futsalowych Mistrzostw Polski w kategorii U-19.

Turniej odbędzie się w Mielcu w dniach 23-25 lutego. Uczniowie SMS Stal Mielec zagrają w grupie B z: obrońcą tytułu mistrzowskiego JKS SMS Jarosław, zwycięzcą grypy A CLJ warmińsko-mazurskim Constractem Lubawa oraz zwycięzcą CLJ grupy C – śląskim GLKS Wilkowice. W pierwszym meczu mielczanie zagrają z reprezentantem GLKS Wilkowice, a w kolejnych z JKS Jarosław i Constractem Lubawą.

W pozostałych grypach zagrają:A- Junior Hurtap Łęczyca, GKS Futsal Tychy, Legia Futsal Warszawa, Okocimski CANPACK BrzeskoC- Rekord Bielsko-Biała SSA, Futsal Leszno, Elmar Jędrzejów, WEMET Futsal Kamienica KrólewskaD- Red Dragons Pniewy, BAF Bonito Białystok, GKS Futsal Nowiny, AZS UEK Kraków

A już w najbliższy weekend, młodsza drużyna SMS Stal Mielec zagra w finałach mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U17. Turniej odbędzie się na Śląsku w Wilkowicach.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa