W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Restauracja Weranda z końcem lutego kończy działalność. Rozwijać będzie dietetyczny catering.

Ekipa werandy: Sala restauracji działała do wczoraj, ale dalej prowadzimy cateringi dietetyczne.

Czy stwierdzenie, że „wszystko co dobre szybko się kończy” jest prawdziwe? Jesteśmy przekonani, że nie.  – napisała ekipa Werandy na swoim profilu facebookowym.

W kolejnych zdaniach przeczytać możemy: „Pragniemy podziękować wszystkim, którzy godzinami spędzali czas na naszym tarasie. Tym, którzy korzystali z naszego cateringu dietetycznego, dzieciaczkom z przedszkola, wszystkim uczestnikom naszych wieczorków tematycznych, osobom, które spędzały tu czas, oraz przychodziły na pogaduchy przy kawie. Jak to w życiu bywa – na początku nie wiemy do czego pewne decyzje nas zaprowadzą, a potem okazuje się, że dokładnie tak miało byćJeszcze raz dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego dobrego!”. Mamy nadzieję że ekipie Werandy na dobre wyjdzie zmiana profilu kulinarnego i trzymamy kciuki za przedsięwzięcie którego się podejmuje. W dobie mody na bycie 'fit' i totalnego szturmu na lokalne siłownie ten pomysł z pewnością nie będzie porażką, a wielu ludziom ułatwi życie.

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa