W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Lifestyle Materiały video

Rundka Rowerowa w Radomyślu Wielkim [FOTO, VIDEO]

Blisko 200 rowerzystów wzięło udział w Rundce Rowerowej z Powiatem Mieleckim, która odbyła się w Radomyślu Wielkim w sobotę, 22 lipca.

Uczestnicy wystartowali ze stadionu sportowego przy ul. Kościuszki punktualnie o godzinie 14:00. Znakomicie poradzili sobie z ponad 20-kilometrową trasą, która prowadziła przez Dulczę Małą, Jamy i w drodze powrotnej przez Małe Jamy i Pień do Radomyśla Wielkiego.

Każdy z zawodników, który ukończył zaplanowaną trasę, na mecie otrzymał od organizatora pamiątkowy bidon oraz porcję kiełbaski grillowej. Dodatkowo, wśród wszystkich rowerzystów, rozlosowano kilkanaście nagród. Znalazły się wśród nich profesjonalne akcesoria rowerowe tj. kask, licznik czy oświetlenie, a także gadżety promocyjne Powiatu Mieleckiego i rodzinne vouchery na nowo otwarty basen w Radomyślu Wielkim.

Radomyska rundka była pierwszą spośród trzech tego rodzaju imprez zaplanowanych przez Starostwo Powiatowe w Mielcu na tegoroczne lato.

Już za tydzień kolejna rundka wystartuje z Padwi Narodowej. Tutaj zaproponujemy mieszkańcom trasę wynoszącą około 28 km. Uczestnicy rundki wystartują z terenów Zespołu Szkół w Padwi Narodowej i będą przejeżdżać przez Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Józefów, Jaślany, Pluty i Czajkową – gdzie zaplanowano odpoczynek w leśniczówce Nadleśnictwa Mielec.

Zapisy na to wydarzenie ciągle trwają. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału poprzez formularz: https://tiny.pl/c7w7c

Więcej informacji o rundkach: https://tiny.pl/crthc

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa