W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Lifestyle

Rundka Rowerowa z Powiatem Mieleckim w Padwi Narodowej [FOTO] 

Za nami druga z trzech Rundek Rowerowych z Powiatem Mieleckim. Tym razem zaprosiliśmy rowerzystów na 28-kilometrową trasę przez gminę Padew Narodowa. 

Uczestnicy wystartowali z terenów zielonych przy Zespole Szkół w Padwi Narodowej punktualnie o godzinie 14:00. Przy asyście strażaków-ochotników przejechali przez miejscowości Zarównie, Zachwiejów, Piechoty, Józefów, Jaślany, Pluty i Czajkowa.

Każdy z zawodników, który ukończył zaplanowaną trasę, na mecie otrzymał od organizatora pamiątkowy bidon oraz porcję kiełbaski grillowej. Dodatkowo, wśród wszystkich rowerzystów, rozlosowano kilkanaście nagród. Znalazły się wśród nich profesjonalne akcesoria rowerowe tj. kask, licznik czy oświetlenie, a także smartwatche, powerbanki, głośniki czy słuchawki. Część spośród tych nagród ufundował organizator – Powiat Mielecki, a część Nadleśnictwo Tuszyma.

Rundka po Padwi Narodowej była drugą spośród trzech tego rodzaju imprez zaplanowanych przez Starostwo Powiatowe w Mielcu na tegoroczne lato.

Już w najbliższą niedzielę, 6 sierpnia, czeka nas finałowe wydarzenie, czyli znana i lubiana przez mieszkańców całego powiatu Rundka Rowerowa w Mielcu.

Mielecka rundka, jak co roku, odbędzie się w formule gry miejskiej. Zgłoszeni uczestnicy w punkcie startowym zlokalizowanym przed Galerią Navigator otrzymają od nas mapki z listą punktów kontrolnych. Ich zadaniem będzie odwiedzenie punktów (w dowolnej kolejności) i rozwiązanie przygotowanej przez organizatora krzyżówki. Każdy, kto wróci na metę z poprawnym rozwiązaniem, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa