W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

SDK – malowanie poprzez odwzorowywanie… [FOTO]

Na kolejnych zajęciach warsztatów malarskich, odbywających się w Spółdzielczym Domu Kultury, Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a uczestniczki warsztatów zajęły się przenoszeniem obrazu ze zdjęcia na płótno.

Do wyboru miały pejzaż wodny, górski oraz miejski. Zyskały przy tym porównanie do malowania z natury. Zdjęcie przede wszystkim już samo w sobie jest propozycją wyboru dokładnego kadru.

Także „spłaszcza” widok, co sprawia, że o wiele łatwiej niż przy malowaniu z natury możemy odpowiednio określić i umiejscowić obiekty. Dodatkowo wybrane tematy pozwoliły na relaksującą pracę przywołując wspomnienia o wakacjach i podróżach.
Warto wspomnieć, że oprócz zdobywania wiedzy i treningu umiejętności z zakresu malarstwa, warsztaty artystyczne to dobra okazja do nawiązania nowych znajomości i aktywnego spędzenia czasu dla osób w każdym wieku.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczennica ZSE wyróżniona w policyjnym konkursie

Wiadomości Mielec

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa