Slider
Image default
Galerie

SDK – pierwszy dzień aniołkowej akcji…[FOTO]

W poniedziałek 4 grudnia, jak co roku o tej porze, już dziewiąty raz z rzędu, przed najpiękniejszymi świętami w roku rozpoczęła się nasza plastyczno – rękodzielnicza akcja – „Anioły – niebiańscy przyjaciele”.

Wystartowaliśmy na naszej filii nr II na osiedlu Szafera. Maluchy dopisały. Panie plastyczki: Urszula Gładyszewska – Wałek i Teresa Kubik starały się z całych sił aby każde dziecko biorące udział w zajęciach mogło wykonać pięknego aniołka.

Wszystkim trzeba było indywidualnie pomóc gdyż zaprojektowane aniołki w wykonaniu były troszkę trudne i pracochłonne. Wszędzie sypał się brokat, cekiny. Małe aniołki miały skrzydełka z piórek, posypanych brokatem, sukienki ozdobione cekinami a w uszach kolczyki z perełek. Ich sukienki ozdobione były kolorowymi wstążeczkami. Kto miał jeszcze ochotę mógł kolorować dużego aniołka z kartonu kredkami, pastelami mokrymi czy suchymi. Praca przebiegała w miłej atmosferze.
We wtorek i środę kolejne dni aniołkowych warsztatów. Zapraszamy serdecznie. Szczególnie na środę zapraszamy dzieci z rodzicami na wspólne wykonywanie aniołków. miejsce warsztatów – Spółdzielczy Dom kultury, przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja