Slider

W poniedziałek 4 grudnia, jak co roku o tej porze, już dziewiąty raz z rzędu, przed najpiękniejszymi świętami w roku rozpoczęła się nasza plastyczno – rękodzielnicza akcja – „Anioły – niebiańscy przyjaciele”.

Wystartowaliśmy na naszej filii nr II na osiedlu Szafera. Maluchy dopisały. Panie plastyczki: Urszula Gładyszewska – Wałek i Teresa Kubik starały się z całych sił aby każde dziecko biorące udział w zajęciach mogło wykonać pięknego aniołka.

Wszystkim trzeba było indywidualnie pomóc gdyż zaprojektowane aniołki w wykonaniu były troszkę trudne i pracochłonne. Wszędzie sypał się brokat, cekiny. Małe aniołki miały skrzydełka z piórek, posypanych brokatem, sukienki ozdobione cekinami a w uszach kolczyki z perełek. Ich sukienki ozdobione były kolorowymi wstążeczkami. Kto miał jeszcze ochotę mógł kolorować dużego aniołka z kartonu kredkami, pastelami mokrymi czy suchymi. Praca przebiegała w miłej atmosferze.
We wtorek i środę kolejne dni aniołkowych warsztatów. Zapraszamy serdecznie. Szczególnie na środę zapraszamy dzieci z rodzicami na wspólne wykonywanie aniołków. miejsce warsztatów – Spółdzielczy Dom kultury, przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider