W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – pierwszy dzień aniołkowej akcji…[FOTO]

W poniedziałek 4 grudnia, jak co roku o tej porze, już dziewiąty raz z rzędu, przed najpiękniejszymi świętami w roku rozpoczęła się nasza plastyczno – rękodzielnicza akcja – „Anioły – niebiańscy przyjaciele”.

Wystartowaliśmy na naszej filii nr II na osiedlu Szafera. Maluchy dopisały. Panie plastyczki: Urszula Gładyszewska – Wałek i Teresa Kubik starały się z całych sił aby każde dziecko biorące udział w zajęciach mogło wykonać pięknego aniołka.

Wszystkim trzeba było indywidualnie pomóc gdyż zaprojektowane aniołki w wykonaniu były troszkę trudne i pracochłonne. Wszędzie sypał się brokat, cekiny. Małe aniołki miały skrzydełka z piórek, posypanych brokatem, sukienki ozdobione cekinami a w uszach kolczyki z perełek. Ich sukienki ozdobione były kolorowymi wstążeczkami. Kto miał jeszcze ochotę mógł kolorować dużego aniołka z kartonu kredkami, pastelami mokrymi czy suchymi. Praca przebiegała w miłej atmosferze.
We wtorek i środę kolejne dni aniołkowych warsztatów. Zapraszamy serdecznie. Szczególnie na środę zapraszamy dzieci z rodzicami na wspólne wykonywanie aniołków. miejsce warsztatów – Spółdzielczy Dom kultury, przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa