W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – trochę anatomii na zajęciach w „Aniołkowie”… [FOTO]

Motywem przewodnim tego tygodnia na zajęciach w Filii nr I Spółdzielczego Domu Kultury MSM w Mielcu, mieszczącej się na Osiedlu Lotników przy ulicy Bajana 20 a była dłoń. Tą częścią ciała posługujemy się wielokrotnie każdego dnia w najrozmaitszy sposób. Dlatego tak ważny jest jej prawidłowy rozwój.

W środę dzieci dowiedziały się co nie co o budowie dłoni, poznały nazwy poszczególnych jej części. Wraz z rodzicami wykonały model poglądowy, który uwzględniał nie tylko budowę, ale również sposób działania dłoni, co pozwoliło im lepiej zrozumieć jak pracuje organizm. Następnie grupa otrzymała zadanie wykonania własnej wersji popularnej zabawki – gniotka.

Warto wspomnieć, że ten wypełniony mąką ziemniaczaną balonik, nie tylko bawi, ale jest też przyjemnym sposobem na trening dla dłoni.
Na piątkowych zajęciach zaś – małe warsztaty z szycia. Rękawiczki zostały przemienione we wspaniałe stwory za pomocą igieł, nici oraz flamastrów, włóczki i guzików.

Dzieci miały możliwość poznania precyzyjnej sztuki jaką jest szycie i stworzyć coś wspólnie z rodzicami.
Przypominamy że zajęcia w „Aniołkowie” odbywają się we środy i piątki w godzinach 16. 30 – 17.15. Są bezpłatne.

Wszystkie maluchy i ich rodziców serdecznie zapraszamy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa