W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

SDK – w „Aniołkowie” zawitały święta…[FOTO]

Dokładniej dzieci zaczęły wykonywać piękne świąteczne dekoracje. W Sali zabaw „Aniołkowo”, mieszczącej się w Filii nr I Spółdzielczego Domu Kultury, na osiedlu Lotników, przy ulicy Bajana 20A powoli rozpoczęły się przygotowania i prace nad  ozdobami na nadchodzące święta.

Jak przekazuje prowadząca zajęcia dla dzieci i mam – Chcielibyśmy zdążyć a przed nami dużo pracy. Małe rączki wymalowały choinkę z kartonu metodą „tapowania”. Zaczęliśmy też rysować, ozdabiać bombki z papieru.

To jeszcze nie koniec, dalsze prace nad naszymi ozdobami i dekoracjami już na najbliższych zajęciach. Zajęcia a raczej rękodzielnicze przygotowania do świąt będą jeszcze kontynuowane.

Zajęcia w „Aniołkowie” odbywają się dwa razy w tygodniu – środy i piątki. Są ciekawe, kreatywne i bardzo inspirujące. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas na zabawie ale i na nauce. Warunek jest jeden – w zajęciach obok dzieci czynny udział biorą rodzice. Zajęcia są bezpłatne. Wszelkie informacje o tematyce spotkań uzyskać można u prowadzącej zajęcia Pani Marty Załuckiej pod nr telefonu 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godzinach 12. 00 – 20. 00.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

 

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa