W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

SDK – zima w słoiku – kolejne ciekawe zajęcia dla najmłodszych…[FOTO]

Mimo, że zima wróciła niespodziewanie wielu z nas wypatruje już z utęsknieniem pierwszych wiosennych promieni słońca. Niebawem nadejdą, a tymczasem dzieci na zajęciach odbywających się w Sali zabaw „Aniołkowo” mieszczącej się w filii SDK MSM w Mielcu przy ulicy Bajana 20 a  otrzymały zadanie zamknięcia zimy w słoiku.

Tak, aby mogły wracać w każdej chwili wspomnieniami do mroźnych dni.

Wydawałoby się, że to nie lada wyzwanie, ale jak zwykle ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Dzieci dały jej upust przy wykonywaniu prac zmieniając zupełnie tematykę na bliższą ich upodobaniom.

Tradycyjnie przy realizacji wykorzystano nie tylko nowe artykuły takie jak plastelina czy brokat, ale również te z odzysku – w tym przypadku słoiki po przetworach. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały kompozycje z plasteliny na wieczku/zakrętce, następnie została ona umieszczona w słoiczku wypełnionym wodą i brokatem. Taki prosty gadżet wykonany własnoręcznie potrafi dostarczyć wiele radości i jest świetną alternatywą dla gotowych produktów ze sklepowych półek.


Przypominamy że zajęcia dla najmłodszych w naszej  Filii przy ulicy Bajana 20 a są całkowicie bezpłatne. W zajęciach czynnie uczestniczą rodzice. Odbywają się we środy i piątki w godzinach: 16.30 – 17. 15. Serdecznie zapraszamy…

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości